Popup (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Insert
is: Setja inn

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: Display
is: Sýna

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Texti

en: Node
is: Nóða

en: CSS ID
is: CSS Kenni

en: Block
is: Blokk

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Module
is: Eining

en: Inline
is: Innfellt

en: Nodes
is: Nóður

en: Width
is: Breidd

en: OR
is: EÐA

en: Arguments
is: Rök

en: Position
is: Staðsetning

en: Menus
is: Valmyndir

en: Loading
is: Hleð
