Popup (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Node
kk: Түйін

en: Block
kk: Блок

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Menus
kk: Мәзірлер
