Popup (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Default
nl: Standaard

en: Insert
nl: Invoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Display
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: Block
nl: Blok

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Effects
nl: Effecten

en: Width
nl: Breedte

en: OR
nl: OF

en: here
nl: hier

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Position
nl: Positie

en: Node title
nl: Node-titel

en: Activation
nl: Activatie

en: Formats
nl: Formaten

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Selection
nl: Selectie

en: No style
nl: Geen stijl

en: Menus
nl: Menu's

en: Form
nl: Formulier

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Loading
nl: Laden

en: Activate
nl: Activeer

en: Flat
nl: Plat

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Effect
nl: Bewerking

en: Hover
nl: Zweven

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: All fields
nl: Alle velden

en: Click
nl: Klik

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Styles
nl: Stijlen

en: Show links
nl: Links weergeven
