Popup (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Insert
sv: Infoga

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: Node
sv: Nod

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Module
sv: Modul

en: Inline
sv: Löpande

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Nodes
sv: Noder

en: Width
sv: Bredd

en: OR
sv: ELLER

en: here
sv: här

en: Arguments
sv: Argument

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Formats
sv: Format

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: No style
sv: Ingen stil

en: Menus
sv: Menyer

en: Form
sv: Formulär

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Loading
sv: Laddar

en: Activate
sv: Aktivera

en: Behavior
sv: Beteende

en: Effect
sv: Effekt

en: Display format
sv: Visningsformat

en: All fields
sv: Alla fält

en: Click
sv: Klicka

en: Origin
sv: Ursprung

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Show links
sv: Visa länkar
