Popup (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Insert
ro: Inserare

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: Menu
ro: Meniu

en: Node
ro: Nod

en: Block
ro: Bloc

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Module
ro: Modul

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Nodes
ro: Noduri

en: Width
ro: Lățime

en: here
ro: aici

en: Arguments
ro: Argumente

en: Position
ro: Poziţie

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Formats
ro: Formate

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: No style
ro: Fără stil

en: Menus
ro: Meniuri

en: Form
ro: Formular

en: Expand
ro: Expandare

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Effect
ro: Efect

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Origin
ro: Origine

en: Styles
ro: Stiluri

en: Show links
ro: Arată legăturile
