Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Created
af: Geskep
