Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ
