Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: content
ast: conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Created
ast: Fechu
