Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: content
be: змест

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Created
be: Створана

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)
