Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: content
bg: съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Created
bg: Създадено
