Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।
