Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Block name
bo: ལྷུ་ལག་གི་མིང

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽
