Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: content
bs: sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Created
bs: Kreiran
