Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: content
ca: contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Created
ca: Creat

en: Delay
ca: Retard

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)
