Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: content
cs: obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Block name
cs: Název bloku

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)
