Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: content
cy: cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Created
cy: Wedi ei greu
