Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: content
da: indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Created
da: Oprettet

en: Block name
da: Bloknavn

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
da: Sider hvor denne PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (kun for eksperter)

en: Visibility Settings
da: Indstillinger for synlighed
