Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
