Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Created
eo: Kreita
