Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: content
et: sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: #
et: nr

en: Created
et: Loodud

en: Block name
et: Ploki nimi

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)
