Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Created
eu: Sortua

en: Block name
eu: Blokearen izenburua

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
