Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: content
fi: sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Created
fi: Luotu

en: Block name
fi: Lohkon nimi

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)
