Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: content
is: innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Size
is: Stødd

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Created
is: Stovnað

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
