Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: content
fr: contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Created
fr: Créé

en: Delay
fr: Délai

en: Block name
fr: Nom du bloc

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fr: Pages sur lesquelles ce code PHP renvoie <code>TRUE</code> (recommandés aux experts)
