Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: content
gl: contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Created
gl: Creado

en: Block name
gl: Nome do bloque

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)
