Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: content
hu: tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Created
hu: Létrehozva

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Block name
hu: Blokknév

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).
