Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: #
ja: No.

en: Created
ja: 作成

en: Delay
ja: 遅延

en: Block name
ja: ブロック名

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ja: 以下のPHPコードが<code>TRUE</code>を返す場合のみ（上級者向け）
