Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Created
ka: შექმნილია
