Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: content
kk: контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Created
kk: Құрылған
