Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)
