Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
