Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: content
lv: saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Created
lv: Izveidots

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)
