Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
