Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
