Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Delay
nl: Vertraging

en: Block name
nl: Bloknaam

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)
