Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: content
nn: innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Created
nn: Laga
