Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: content
os: мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
