Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: content
pl: zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Created
pl: Utworzono

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Block name
pl: Nazwa bloku

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)
