Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Block name
ps: غونډ نوم
