Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: content
pt: conteúdos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Size
pt: Tamanho

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Created
pt: Criado

en: Block name
pt: Nome do bloco

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pt: Páginas em que este código PHP retorna <code>TRUE</code> (peritos apenas)
