Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: content
ro: conţinut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Created
ro: Creat

en: Block name
ro: Numele blocului

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)
