Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: content
ru: содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Created
ru: Создано

en: Block name
ru: Название блока

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ru: Страницы, на которых данный PHP-код возвращает <code>TRUE</code> (только для опытных пользователей)
