Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
