Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: content
sl: vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Created
sl: Ustvarjeno
