Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: content
sq: përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Created
sq: Krijuar
