Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Created
sr: Направљено
