Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: content
tr: içerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Delay
tr: Gecikme

en: Block name
tr: Blok adı

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
tr: PHP kodunun <code>DOĞRU</code> döndürdüğü sayfalar (uzman kullanıcılar için)
