Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: content
uk: матеріал

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Created
uk: Створено

en: Delay
uk: Затримка

en: Block name
uk: Назва блоку

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)
