Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
