Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: content
vi: nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Block name
vi: Tên khối

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
vi: Các trang mà mã PHP này trả về giá trị <code>TRUE</code> (chỉ dành cho chuyên gia)
